Artykuły

Dlaczego warto kupować rękodzieła?

Nasz sklep ,,Pamiątki z Gór’’ oferuje dla Państwa nietypowy produkt jakim są rękodzieła. To, co jest ważne i co należy szczególnie podkreślić  to to, że nie są to zwykłe pamiątki tylko prace artystyczne. Nie znajdziecie dwóch identycznych przedmiotów. Każde rękodzieło jest niepowtarzalne.

Te, które oferujemy są stworzone przez lokalnych twórców – mieszkańców naszych polskich gór. Są one wykonywane na zamówienie. Wartość takich przedmiotów jest bardzo duża a zależy ona głównie od czasu i serca jakie wkładają w nie twórcy.

Artyści własnymi rękami tworzą przepiękne rzeczy, które Wy możecie u nas kupić. Będą to np. kubki, magnesy, koszulki. Wszystko to idealna pamiątka z gór. Taki jest nasz cel, abyście mogli Państwo – nabyć przepiękne, stworzone przez lokalnych twórców przedmioty z Bieszczad, Podhala czy Pienin.

Rękodzieło to nie tylko wspaniała pamiątka z gór, ale również sztuka, która upiększy Twój dom.

Rękodzieła są wyjątkowe, unikatowe, tworzone z pasji, według naszych preferencji i upodobań. Czy to prawda?

Tak, to prawda. Ludzie coraz chętniej kupują rękodzieła. W ostatnim czasie zyskały na popularności również rękodzieła na zamówienie. Chcemy wyjść na przeciw oczekiwaniom, dlatego w naszym sklepie ,,Pamiątki z Gór’’ oferujemy szeroką gamę produktów oraz możliwość zamówienia spersonalizowanej pracy artystycznej.

Rękodzieła to też małe cuda sztuki, którymi Państwo będą mogli się cieszyć w zakątku domu wspominając ulubione rejony gór. Dlaczego też te rzeczy są tak wyjątkowe i unikatowe. Ponadto są wykonane przez twórców własnoręcznie z zachowaniem wysokiej jakości.

Co jest najważniejszą cechą rękodzieła?

Najważniejszą cechą rękodzieła jest to, że jest wykonywane z pasją przez lokalnych twórców, artystów. Niepowtarzalność, unikatowość – to również ważne cechy tych naszych małych cudeniek. W naszym sklepie możesz znaleźć coś dla siebie, może to być kubek, magnes, koszulka, jednak miej świadomość, że wszystko to ręczna praca artystów a nie masowa produkcja maszynowa. To sprawia, że przedmioty te są niezwykłe i nabierają przez to ogromnej – bezcennej – wartości. Każdy chciałby mieć coś wyjątkowego z gór. Zatem do dzieła, wyszukaj co potrzebujesz, u nas zapewne właśnie to znajdziesz!

Ozdoba domu, prezent na święta czy przedmiot użytku codziennego – to przykładowe zastosowania naszych pamiątek.

Dla kogo są rękodzieła?

Rękodzieła są dla osób, które są świadome artystycznie. Dla takich, które potrafią docenić wysiłek, który twórca wkłada w tworzenie przedmiotu. Dla góroholików, górołazów i po prostu miłośników gór, którzy chcą mieć chociaż namiastkę górskiego klimatu w domu. To również piękna pamiątka lub prezent dla każdego.

Rękodzieła na zamówienie

Nasz sklep ,,Pamiątki z Gór’’ oferuje również wykonanie danej pamiątki na zamówienie. Oznacza to, że produkt może być idealnie dopasowany do klienta. To zapewni Ci 100% gwarancji zadowolenia z zakupionej rzeczy. Cechujemy się wysoką dbałością produktów, które Ci oferujemy. Nie kupisz w sklepie na rogu tak wyjątkowej pamiątki z gór, jak u nas. Rękodzielnik to osoba, która dokłada jak największych starań, aby dana rzecz była najlepszej jakości. Dbamy o klienta, pragniemy Twojego zadowolenia i chcemy wywołać uśmiech na Twojej twarzy, kiedy spojrzysz w domu na pamiątkę i wspomnisz wspaniałe chwile w górach.

Rękodzieła tworzone przez artystów to coś wspaniałego i wyjątkowego. Coś, co będzie Ci przypominać pobyt w górach. Coś, co wywoła u Ciebie miłe wspomnienia.


Zobacz więcej naszych produktów